Parador sklep

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom nowoczesnych, wymagających konsumentów. Prowadzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i ciągle się rozwijamy oferując najlepsze rozwiązania popularne dzisiejszemu rynkowi.

Panele – elegancja, naturalność i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamiar został osiągnięty, co dla należącej do nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Oryginalna posadzka pojawia się błyskawicznie i nie niezbędne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kliencie, w następstwie tego panele odnajdujące się w naszej klarownej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, kultowy design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia żadnych problemów!

•             Trwałość i odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że kolejna podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Oczekuje na Ciebie zespół doświadczonych sprzedawców!

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o jasną oraz dobrą politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą konsumentom kompetentną radą oraz pomocą w wyborze stosownego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej szerokiej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych klientów są też tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Obecnie nawet największą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani eksperci nieraz potrzebują jedynie kilku godzin. To o wiele reorganizuje proces remontu oraz przynosi szansę na kolosalne oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania lub niepewności zachęcamy też do kontaktu a entuzjastycznie na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador sklep

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *