The Sims – niezwykłość rozrywki

Wszyscy,którzy są zapaleńcamirozmaitego rodzaju gier komputerowych z całą pewnościąodpowiednio wiedzą, na czym bazuje gra „The Sims”. Jak się okazuje, ta atrakcyjnajuż gra jest znana na całym świecie, chociaż jak przyznaje sam jej twórca, pierwotnie pod żadnym pozorem nie miał takiego założenia. Pierwotniebowiem gra miała być oprogramowaniemsłużącym do projektowania, a poszczególni Simowie mieli tworzyć modele do obrazowania ludzi.

Dziśgra „The Sims” jest grą znaną i cenioną,wydawaną przez firmę Maxis. Jeślimielibyśmy zakwalifikować ją do jakiegoś jednego typu gier komputerowych, byłoby to kłopotliwe,właśnie dlatego, iż gra ta w wielu przypadkach dopuszczana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Główna część tejatrakcyjnej gry pozostaławydana w 2000 roku, a do tego czasu wydano jąw ponad szesnastu milionach kopii.

Co przyciągające, gra taprzenigdy tak w rzeczy samej nie miała jasno i precyzyjniezdefiniowanego celu. Gracz ma do sfinalizowania wielezadań, rozpocząwszy od konstruowania domu aż po kierowanie życiem poszczególnych Simów. Zajęcie to bywawybitnie wciągające z powodu wielu dyspozycji, jakie przynosi gra. Nie skłamiemy także, jeśli dodamy, że gra ta takw rzeczywistości może ciągnąć się w nieskończoność. Do najistotniejszych zadań każdego gracza należy w głównej mierze wydawanie poleceńskonstruowanym przez siebie postaciom(osobiście możemy nadawać im nazwy,wybierać odcień skóry lub odcień włosów). Istotnejest w następstwie tego to,aby każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak oraz nawypoczynek czy na spożywanieposzczególnych pokarmów.

Jeśli gracz notorycznie będzie zapominał o najważniejszychczynnościach, wówczas postacie zachorują, po czym umrą. W tym czasie gra się kończy,jednakże naturalniejesteśmy w stanie wprowadzić do gryabsolutnienowych Simów, znów przez siebieutworzonych.Gra „The Sims”, jak oraz jej kolejne częścizdają się bić wszystkie rekordy popularności, a zawdzięczają toprzede wszystkim szerokiemu gronie odbiorców, do których gra jest adresowana. Nie jest onabowiem tylko oraz wyłącznie grą typowo żeńską lubtypowo męską. Grać mogą w nią przedstawiciele obojga płcii z pewnością wszystkim przypadnie do gustu. Zaletą „TheSims” jest przede wszystkim dwu oraz trójwymiarowa grafika, jaka czyni gręnadzwyczajciekawą oraz wciągającą. Wszystkietworzone przez graczy postacie są w związku z tym trójwymiarowymiobiektami – przetestuj także SimCityBuildItCheats.

Szablon niekończącej się gry był do tej pory użytkowany wnielicznych grach komputerowych (między innymi w grze Harvest Moon),lecz żadna seria uprzednio nie zdobyła takdużej popularności. „The Sims”jest w następstwie tego pierwszączęścią serii, jaka odniosła fenomenalnysukces na całym rynku gier komputerowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *